Нашi бренди

Новини

Галерея справжніх речей

Ми самостійно обираємо та імпортуємо продукцію провідних світових брендів. Виробники, представлені в наших салонах, – це «вищий пілотаж» у царині дизайну інтер’єрів.

Американская мебель

Американські меблі

Меблі з Італії є достатньо відомими в Україні, а ось американські меблі поки не отримали належного розповсюдження. Що цілком природно для нашої країни, що була позбавлена поняття «родовий маєток» протягом майже ста років. А меблі з Америки, як нам завжди здавалося, призначені тільки для великих будинків у традиційному стилі. Тим часом американські бренди зараз пропонують величезний вибір форм, кольорів, стилів, залишаючись вірними лише одному – бездоганному стилю та високій якості своєї продукції.

Ми в Decoroom готові разом з вами підібрати предмети на будь-який смак та різний бюджет: від розкішного класичного Baker Furniture до десяти інших, більш демократичних варіантів.

Европейская мебель

Європейські меблі

Меблі з Європи – це вірність традиціям, вічна класика, яка «звучить» сучасно завдяки постійному пошуку та вдосконаленню компаній-виробників. Так німецькі кухні SieМatic «закохують» у себе не тільки завдяки відшліфованому дизайну, але й за допомогою високої технологічності: із істинною німецькою педантичністю в цих кухонних гарнітурах продумана кожна дрібничка. Схильність німців до раціоналізму знайшла відображення й у меблях – меблі з Німеччини гармонійні у своїй лаконічній красі та є відлунням чистого стилю, витонченої елегантності та практичності.

Аксессуары для дома

Аксесуари для будинку

Предмети декору, порцеляновий посуд, кришталеві келихи, текстиль від європейських виробників – у нас є все, щоб наповнити ваш будинок душею, вдихнути в нього життя та тепло. У наших шоурумах зібрані найкращі зразки: від витончених предметів у дусі мінімалізму до таких, що є вигадливими, розкішними та здатні стати яскравим штрихом вашого інтер’єру.

Не забули й ми про предмети, які щоденно створюють комфорт: подушки, матраци та постільну білизну для здорового сну, кашемірові пледи для затишних вечорів, професійний посуд для ідеально приготованих страв, вишукані предмети для сервірування та багато іншого.

Фабрики, які представлені в нас, – це еталони у своїй царині: вони рік за роком створюють дизайн поза часом, оминаючи тренди, які швидко стають неактуальним; дизайн, підкріплений бездоганною якістю.