Про нас

Кажуть: «Прагнеш досягти мети швидко - не шукай карту, шукай провідника». Того, хто вже пройшов потрібним шляхом, знає короткі стежки і вміло обходить топи. 18 років нашої роботи в интерьерном дизайні дозволяють нам бути провідником, який допомагає уникнути помилок, і - важливо - не водить довгим окружним шляхом.

Ми ніколи не пропонуємо типових рішень. Наші дизайнери не просто «роблять макет» —вони, по суті, створюють портрет вашого життя, адже дім — це ваше продовження, ваше відображення у просторі. І ми робимо так, щоби дім говорив про вас і вам у ньому було комфортно. 

 

Щоби «гра в Дім» була успішною і захопливою, ми створили:

інтер'єрні салони в Харкові й Києві (відкриті в 2003-му та 2006-му рр): тут — те найкраще, що наші експерти ретельно відібрали в колекціях найбільш респектабельних та витончених світових брендів: Baker, Barbara Barry by Henredon,  Grange, SieMatic, Wittmann, Schonbek, Fine Art Lamps, Lalique, Christian Fischbacher, Pierre Frey і ще понад 50-ти  найдостойніших імен європейського австрійського дизайну. Меблі, інтер'єрні аксесуари, килими, текстиль, люстри, фарфор та кришталь —все те, що робит дім зручним і елегантним.


Ми відвідуємо ключові дизайнерські виставки в Європі та США, воркшопи й майстер-класи визнаних авторитетів галузі. Так ми не лише стежимо за появою нових віянь та імен, але й знаходимо дійсно унікальні речі.

 

Нарешті ми з задоволенням допомагаємо нашим клієнтам придбати мистецькі твори: картини, малюнки, скульптури... Те, що робить Дім не просто солідним, але й— розумним.  

 

Перегорніть вліво і вправо,

щоб побачити інтер'єр салону в Києві та Харкові


власне виробництво — майстерні Oakland (запуск виробництва відбувся в 1997-м році). Тут виготовляють те, що не можливо просто взяти й купити. Те, що має бути створене для конкретного дому: панелі для стін та стелі, двері, сходи, кабіне-ти, бібліотеки, винні льохи... Майстри Oakland працюють із деревом, склом та ме-талом, керуючись віковими традиціями та найсучаснішими технологіями.

 

дизайнерське бюро DECOROOM (створене в 1996-му), чиї дизайнери та інжене-ри-технологи й стають вашими провідниками в “грі в Дім”. 

Дизайн-проект, розробка конструкторсько-технологічної документації, вибір під-рядників, монтаж на об'єкті й подальше гарантійне обслуговування, пошук замов-лення і доставка товарів і фінальне декорування — все це робимо ми, а вам лиша-ється тільки приємна частина задачі: вибір гарних речей. Близьких вам за духом. Втім, якщо вибирати ви не хочете, це ми також зробимо за вас.

 

На фото: приватний інтер'єр в м.Харків


Ми проектуємо і оформлюємо як приватні інтер'єри, так і фешенебельні громадські просто-ри: ресторани, готелі, салони краси, клуби... Серед знакових для нас проектів — інтер'єри для готелів «Асторія» (Львів) і Four Seasons Lion Palace (Санкт-Петербург), бутик «Винотека» (Харків), приватна квартира в Лондоні тощо. 

 

У DECOROOM прийнято орієнтуватися на світові тенденції, але завжди адаптувати їх до українських реалій: враховуючи менталітет, стиль і ритм життя, соціально-економічну ситуа-цію, клімат і багато інших чинників.

 

 

На фото: команда Київського салону на планерці


Команда DECOROOM і Oakland — це NN людей: менеджери будівельних та інтер'єрних проектів; архітектори й дизайнери інтер'єрів, оформлювачі; конструктори, інженери-технологи; майстри по дереву, склу та металу (всі необхідні для виробництва спеціальності); реставратори й менеджери сервісного обслуговування.

 

Більшість фахівців дизайн-бюро DECOROOM з нами вже понад десять років. Для нас це означає міцну команду, де розуміють одне одного з півслова, а для клієнта — швидкість і то-чність виконання завдань. 

 

Водночас ми з величезним задоволенням співпрацюємо і з залученими майстрами та реалі-зували більше сотні великих проектів з провідними архітекторами і дизайнерами Харкова й інших міст України.  


 

 

На фото: інтер'єр салону в Харкові

 

Сьогодні салони DECOROOM працюють у Харкові (Московський проспект, 2/2) та Києві (вул. Гусовського, 15). Наші клієнти приходять до нас познайомитися з новими інтер'єрними тенденціями, подивитися найсвіжіші каталоги провідних світових брендів, поспілкуватися з дизайнерами і проектувальниками, купити подарунки близьким людям або самим собі. Та й, зрештою, просто випити чашку кави і надихнутися новими ідеями.Шоуруми відкриті щодня з 10:00 до 19:00.