Американська мрія

Існує думка, що автомобіль має бути німецьким, парфюм - французським, костюм - італійським. Меблі в цьому контексті частіш за все рекомендуються з Америки чи також Германії. DECOROOM цю точку зору поділяє. В штаті Північна Кароліна в Америці ввтробляється біла частина неперевершених меблів "на віки" в різних стилях.

Всупереч розповсюдженій думці, що все виробляється в Китаї, ми з упевненістю заявляємо, що виробництва меблевих фабрик в США, знаходяться саме в Сполучених Штатах, а точніше в центрі країни - в Північній Кароліні. Предмети інтер'єру, виготовлені в цьому самому меблевому штаті, є справжніми витворами мистецтва і бездоганної якості. Це практично завжди Преміум-клас і Люкс. Професія мебляра тут передається із покоління в покоління.

Hickory White, Hickory Chair - це не тільки назви фабрик. Вони ототожнюються з чудовим, якісним і гарним дизайном традиційних американських меблів. Щорічно нові колекції випускаються цими виробниками, і демонструються на найбільшій у світі виставці High Point Market в жовтні і квітні. Вони - визнані trendsetter зі столітньою історією interior fashion.

Меблеві фабрики в Північній Кароліні - ключові постачальники предметів інтер'єру в головні установи по всій країні і американські посольства по всьому світу. Американські меблі відрізняє масштабність, властива заміським будинкам і просторим квартирам. Ім'я бренду завжди впливає на вартість фабрики, проте американські бренди можуть бути значно дешевші за розкручені італійські імена, що включають у вартість продукту нечувану суму за створений імідж.

Як взагалі будується ціноутворення якісних меблів від створення каркаса до останнього гудзика? Це не секрет. Сюди входить вартість виготовлення безпосередньо в США, витрати на дорогу - тобто транспортування меблів по морю або авіадоставкою. Третій пункт - митний збір, який в кожній країні свій. І нарешті, остання складова - іміджевий коефіцієнт, на який всі витрати множаться. Як правило, розкручені італійські марки множать на 6-8. Тому їх меблі продаються за досить високою ціною за бренд. Ціна американських меблів складається більшою мірою з транспортних витрат, але часто ціни американських меблів значно нижче італійських аналогів.

Розрекламований бренд - не гарантія якості та зручності. Це розумієш відразу, коли починаєш шукати потрібні меблі для оселі. Розміри, обробки тканин і дерева, стилістика і багато-багато іншого завжди дуже важливі в дизайні інтер'єру, який створюється не на час, а назавжди. Більшість дизайнерів після довгих пошуків готових меблів приймають рішення замовляти правильні меблі безпосередньо на фабриці.

Американські меблі в Україні не надто поширені. Це пов'язано з історією країни, яка не мала поняття «родовий маєток» і цілих поколінь, які виросли в невеликих квартирках з бюджетними меблями. Американський же будинок і його інтер'єр збудований за принципами: продумано, зручно, надійно, красиво і для родини, тобто з можливістю доповнювати інтер'єр.

Фабрики Hickory White, Hickory Chair роблять саме такі меблі. Вони не виходять з моди, а бренд фабрики є доказом приналежності до обраних. Американські меблі не можуть бути «швидкими», тому, якщо Ви вирішили, що ідея великої української мрії про надійний красивий добротний будинку це про Вас, тоді Вам до фахівців DECOROOM. Ми допоможемо Вам з візуалізацією мрії, разом з Вами розплануємо необхідні меблі, ми запропонуємо «сильні» позиції різних брендів (у нас їх більше 100) і ... Вас це ні до чого не зобов'яже. З DECOROOM ви гарантовано отримаєте меблі з Америки, точно в строк, ідеально створені під ваш ексклюзивний інтер'єр. У DECOROOM є переконання: створення інтер'єру найприємніший етап в житті людини. Тому хвилювання про правильний проект, доставку, комплектацію тощо., тех. проблеми - справа фахівців.

DECOROOM - втілення Вашої мрії про ідеальний будинок!