Лофт та еклектика. Чи можливо?

Ця дивовижна оселя художника з видом на Дунай поєднує в собі все: від виробничого шику до ультрасучасної системи керування розумним будинком за допомогою IPHONE

Можливо! Сказав дизайнер Шей Сабаг, спроектував та втілив в життя Eclectic Loft Apartment в Будапешті.

Невимушена елегантність, що наповнена комфортом поєднує елемнити різних часів та культур. Тут присутня безліч еклектичних деталей, класичні індустріальні цегляні стіни, розкішні кришталеві люстри, мінімалістичні меблі. Особливої уваги потребує планування. Тут майже немає перегород, а простір зонується за рахунок меблів.

Проте кожна зона облаштована зі смаком та явним прагненням до комфортного безтурботного життя з задоволенням та кайфом від кожної дії.

Гра контрасты простежується і в оздоблювальних матеріалах. Підлога практично усюди наливна та за фактурою нагадує бетонну стяжку. На противагу їй виходить тепла, обшита дерев'яними листами стеля. Холодна сіра гамма контрастує з теплими відтінками натуральних матеріалв та великою кількістю денного світла, що потрапляє потрапляї до оселі крізь величезні вікна.

Функціональність апартаментів також незаперечна - усе продумано до дрібниць.

Зона спальні органічно поєднується із ванною. При цьому весь функціонал (гардероб та туалет) схований за масивною глянсевою стіною, а перед глядачем постають тільки елементи естетики а насолодження життям - окремо стоїть ванна та відкрита видова душова.


В квартирі є веоика бібліотека та облаштоване спеціальне місце для читання. Погодьтеся, це рідкість в наш час, коли всі стрімко переходять від друкованих видань до електронних гаджетів.

Кухня налаштовує на спілкування та прийом гостей. Кожен елемент дихає тут гостинністю. Великий мінімалістичний стіл з величезною кришталевою люстрою і стелаж для вина, облаштований безпосередньо в стіні, - кожен міліметр просякнутий прагненням до нового, незвіданого розуміння середовища життя.

Цей інтер'єр призначений для молодих, сміливих, амбітних людей, які кожну мить свого життя проживають з почуттям.