-

Меблі з деревини : OAKLAND

Розкішні й надійні сходи, солідні й аристократичні кабінети, затишні бібліотеки, зразкові винні льохи — те, що розкаже про вас не лише друзям, а й правнукам.

Коли ми створюємо Дім, ми хочемо, аби він пустив коріння: так, щоб у його гіллі гралися наші діти й онуки. Щоби Дім став нашим спадком — так само як наші принципи, ідеї, досягнення.
Майстри Oaklland знають, як створювати на віки. Тут бережуть вірність віковим традиціям вправності, використовуючи при цьому найсучасніші технології: обладнання, що дозволяє обробляти деталі з точністю до 0,1 мм; надійні та безпечні лаки, фарби й інші матеріали. 

 

Серце Oakland — конструкторсько-технологічний відділ. Це найскладніша та найбільш цінна частина виробництва: тут прораховують, як фантазію втілити в життя. Ми не пропонуємо типових рішень, тому для кожного клієнта й кожного об'єкта наші конструктори детеально розробляють абсолютно новий проект — базуючись на своєму досвіді та багаторічних експериментах із матеріалами. 
Тут щодня відбуваються звичайні дива: мрії та фантазії набувають плоті, втілені в дереві, склі та металі.

Наші работи

Меблі у Винотеку
Меблі у Винотеку

Крамниця, що розтаншована у підвалі дореволюційної будівлі. Зберігаючи настрій "винного льоху", інженерами майстерні OAKLAND були розроблені незалежні конструкції меблів з правильним розрахунком навантажень на стелажі та стелю. Всі меблі виконані з масиву української винші.

Готель Асторія Львів
Готель Асторія Львів

Побудований в 1914 році на замовлення Львівського оперного театра, готель "Асторія" носить свою назву "від народження". Будівля готелю є пам'ятником архітектури, створений за проектом відомого польського спеціаліста Тадеуша Гарделя в стилі неоренесансу. Тут приймали гостей під час двох Світових війн, занепаду імперій та інших, часом дуже непередбачуваних, поворотів історії. Протягом останніх 60 років його знали як готель "Київ", але прийшов час "Асторії" повернути своє ім'я та колишню велич.

ГОТЕЛЬ
ГОТЕЛЬ "FOUR SEASONS LION PALACE" САНКТ-ПЕТЕРБУРГ

Маєток сім'ї Лобанових-Ростовських знаходиться в двух кварталах від Ермітажу, на перетині Вознесенського та Адміралтейського проспектів. Він був побудований за проектом архітектора Огюста Монферрана в 1817-1820 рр та є пам'ятником федерального значення. Вхід до палацу охороняють два мармурових лева, відомих за поемою О. Пушкіна "Медный всадник". Нині цей маєток є готелем міжнародної мережі FOUR SEASONS і це найрозкішніший готель в мережі.

Приватний інтер'єр Лондон
Приватний інтер'єр Лондон

Авторські меблі, розроблені для цього інтер'єра в стилі арт-деко, - справжній букет обробок та настроїв. Меблі виконані з масиву клена та шпона глазкового клена, а також кореня оливи червоного дерева, американського горіха та кореня ясеня. Унікальні двері "Штора", також авторського дизайна Володимира Бондаренка, цільномасивні, переклеєні, глянцеве фарбування та ручне палірування. Фурнітура дверей - розробка харківських дизайнерів А. Нікішена та О. Верещагіна виготовлені в Італії, це осьові двері,що витримують дуже великі навантаження. М'які меблі австрійської фірми WITTMAN - одного з найкращіх світових виробників.

Приватний інтер'їр Старий Салтів
Приватний інтер'їр Старий Салтів

Завдяки завданню з реконструкції дома, в проекті було знайдено багато цікавих рішень, що народжувалися не на папері, а у зв'язку з проектною ситуацією. Так зї'явився басейн та римська галерея, які поєднують дві будівлі. Колони в середині приміщення були перетворены на двухсвійтний внутрішній дворик. А завдяки незручному прорізу для сходів з'явилися неперевершені гвинтові сходи. Колона в центры примыщення стала нестандартим двостороннім каміном, а підлога різного рівня дозволила зонувати кімнату. Так вдалося створити унікальний проект та втілити його у життя

Меблi з деревини: приватний інтер'єр Харків
Меблi з деревини: приватний інтер'єр Харків

Шедевром є двосторонній об'єкт в китайському стилі. Це багатофункціональний предмет меблів, що розділяж їдальню та вітальню. Він пожднує в собі буфет, бар та шафу для TV і музичного центра, також має вбудовані акустичні колонки та світильники.