Decoroom - Интерьерный салон Decoroom

Салони DECOROOM

Найкраще із того, що кожного року створюють найталановитіші дизайнери та найуправніші майстри. Уважний сервіс на кожному етапі. Тут добре. Тут — натхнення.

 

Аби наші клієнти не витрачали десятки годин на вибір з тисяч об'єктів, ми привозимо лише те, що гарантовано витримає перевірку часом, відточеним стилем та вишуканим смаком. Та перш ніж допомогти з вибором меблів, наші спеціалісти зроблять усі необхідні заміри для вашого дому чи офісу. Монтаж, установка та гарантійне сервісне обслуговування — також наша турбота.

 

До салонів DECOROOM клієнти та дизайнери приходять не лише за конкретними речами, але й за натхненням, пошуком нових ідей, знайомством зі світовими тенденціями.З кожним клієнтом працює персональний кваліфікований менеджер, котрий допомагає не придбати зайвого та знайти саме те, що потрібно.

 

Iнтер'єр салону Decoroom

Читать дальше

Кухня
Кухня

Для найближчих і найдорожчих — сокровенне серце будинку. Освоюєте молекулярну кухню? Розбираєтеся в сортах кришталю і видах омарів? Цінуєте простоту гарячого багета з травами? Hi-tech, beaux arts, royal luxury ... — ми знайдемо правильну дорогу до сердець тих, кого ви любите.

Їдальня
Їдальня

Тут збирається вся сім'я. Тут жартують під передзвін келихів і повідомляють про найважливіше — десь між кавою та дижестивом. Ідеально зручні стільці, гра світла в кришталі, м'який хрускіт скатертин — і за столом хочеться говорити виключно про приємне.

Посуд
Посуд

ДЕНЬ ІЗ НІЧЧЮ, СПЕКА З ХОЛОДОМ, ТВЕРДЕ ІЗ М'ЯКИМ, ДІЯ — ЗІ СПОГЛЯДАННЯМ: ПІВТОРИ ТИСЯЧІ РОКІВ ОБ'ЄДНУВАЛИСЯ В АЛХІМІЧНИХ ГОРНИЛАХ НЕРОЗРИВНІ ПРОТИЛЕЖНОСТІ: ВІД КИТАЮ ДО САКСОНІЇ, ВІД МЕСОПОТАМІЇ — ДО ВЕНЕЦІЇ. ТАК НАРОДЖУВАЛИСЯ ПРОСТІ ЧУДЕСА: ФАРФОР, СКЛО ТА КРИШТАЛЬ. Геній приховується в деталях. А всесвіт не терпить порожнечі. Тому так важлива кожна дрібниця, кожен аксесуар, котрі ми пускаємо у свій дім і своє життя, і котрі трохи більше піднімають завісу таємниці над тим, які ми є.

Кабінет
Кабінет

У кабінеті не повинно бути нічого, на що вам не подобається дивитися. Жодної зайвої дрібниці, жодного незручного предмета. Як на капітанському містку — тут ніщо не повинно заважати дивитися вдалину.

Вітальня
Вітальня

Простір, де звучить музика, і стукіт серця заглушує шум дощу. Справжнє життя починається саме тут. Вітальня, ідеальна декорація для життя, буде продовженням вашої музики, ваших ідей, ваших слів.

Світло
Світло

У сутності, все життя — гра світла й тіні. І від того, як розсіюються іскри, залежить часом і звучання наших слів, і блиск наших очей і наше бажання жити. Зрештою, точка зору і краса теж залежать від того, як падає світло.

Елiтнi спальнi
Елiтнi спальнi

Місце, де нарешті можна бути собою. Проектуючи спальню, ми врахуємо не лише те, які стилі вам подобаються або в якому кольорі комфортно, але і в якому положенні ви спите, в який час прокидаєтеся і що робите після пробудження.

Дитяча
Дитяча

Літати без крил, не сумніваючись у своїй летючості, або дістати з невеликої сумки чотири пари туфель і ліжко з пуховою периною — за зачиненими дверима в дитячих відбуваються ще й не такі дива. Ми підберемо все для того, щоб казці нічого не заважало відбуватися.

Здоровий сон
Здоровий сон

Є в світі матраци, з яких завжди піднімаєшся — з тієї ноги. Є в світі подушки, на яких не сняться жахіття. І є ковдри, під якими спокійно, наче в колисці. Здорова спина і легка голова — за це точно варто поборотися.

Гардероб
Гардероб

Тут починається перетворення. Ролі, які ми граємо, вимагають вивірених костюмів. А іноді й обладунків — з шовку та кашеміру. І чим зручніша ця «скарбниця», тим вдаліші й швидші наші перевтілення.

Домашній текстиль
Домашній текстиль

Простирадла, з яких не хочеться вибиратися; рушники, в які загорнувся б, та так і ходив; халати, в котрих почуваєшся гарнішою, ніж у вечірній сукні... Те, що найближче до тіла, має бути так само приємним, як рідні дотики.

Тканина й шпалери
Тканина й шпалери

Людині, що придумала шпалери, китайський імператор подарував титул «паперового князя» — таким важливим здався йому цей винахід. І то правда, шпалери і тканина для будинку — як вечірня сукня для жінки: те, що створює образ, підкреслює розкіш і стиль. І те, що при бажанні можна легко змінити

Килими
Килими

Те, що робить "житло" — домом, справжнім родинним гніздом. Тисячі відтінків та сотні орнаментів — ми знайдемо килим для будь-якого типу домашнього інтер'єру. Килими з високоякісної шерсті, створені з дотриманням технологічних канонів, переживають покоління і стають родинними реліквіями.

Декор

Декор


Геній приховується в деталях. А всесвіт не терпить порожнечі. Тому так важлива кожна дрібниця, кожен аксесуар, котрі ми пускаємо у свій дім і своє життя, і котрі трохи більше піднімають завісу таємниці над тим, які ми є.